“E jashtëzakonshme”, kandidatët e Beratit bashkëbisedojnë me qytetarët
Kjo është një ngjarje paksa e pazakontë për vendin tonë, sidomos në terrenin politik.

Petrit Sinanaj që përfaqëson mazhorancën dhe Kasem Mahmutaj, përfaqësues i Partisë Republikane kanë zgjedhur të debatojnë në publik dhe të përballen me qytetarët në mënyrë direkte.

Ata i kanë shpalosur bashkë, në të njëjtin ambjent programet e tyre.

Kandidatët iu përgjigjen pyetjeve të qytetarëve lidhur me infrastrukturën, ndërtimet pa leje dhe zhvillimin e zonës. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2015, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori