E helmoi 19-vjeçarja, vjehrra tregon se çfarë ndodhi dje me nusen
Ditën e djeshme Arjana Stafa u tentua të helmohej nga nusja e saj 19-vjeçare, duke i dhënë gotën me kos dhe me helm.

Pas kurimit ne spitalin e durrrësit ajo ka rrëfyer se çfarë ndodhi ditën e djeshme mes saj dhe nuses së saj.

Në një prononcim për “Neës 24”, ajo ka hedhur poshtë akuzat e nuses, e cila tha se donte ta vriste pasi ajo i nxiu jetën.

“Nuk kisha konflikte, e trajtoja më mirë se fëmijët e mi.

Nusja më solli gotën me kos vinte erë e tmerrshme. Pasi e piva u ndjeva keq dhe rashë në tokë.

E pyeta cfarë kishte bërë, nusja më tha që kishte hedhur helm dhe më tha se e kishte bërë për arsye personale”- tregon ajo. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 13:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori