E godet rrufeja, humb jetën 20-vjeçari
Një ngarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Laç, ku një 20-vjeçar është goditur nga rrufeja, dhe si pasojë ka gjetur vdekjen e menjë-hershme.

Viktima Marjan Gjini, nga Fushëgjormi ka qënë duke kullotur bagëtinë në momentin që e ka goditur rrufeja. Nuk dihet nëse ka qënë i vetëm, apo shoqërohej nga ndonjë person tjetër. /albeu.com/

Shtuar më 06/09/2014, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori