E gjithë studioja po tundej, pamjet live si u ndje tërmeti në emision (VIDEO)
Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndjerë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin "Tempora"

Siç shihni edhe këto pamje, spikerja e lajmeve në momentin e tërmetit është frikësuar, por ka vazhduar duke prezantuar lajmet.

E njëjta situata ndodhi edhe në studion e emisionit "Tempora", sic mund t'a shihni edhe në videon e siguruar nga Oranews. /oranews
Shtuar më 28/01/2020, ora 22:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori