Zjarri pushton katin e fundit të Ministrisë së Jashtme (VIDEO)
Shtëllunga tymi të zi janë duke dalë nga kati i fundit i Ministrisë së Punëve të Jashtme në Tiranë.

Zjarri ka rënë disa minuta më parë, ndërsa nuk ka ende informacion mbi shkakun dhe pasojat që ka sjellë.

Shtuar më 13/12/2018, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori