Zjarr në disa banesa në qendër të Durrësit
Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë disa banesa të vjetra në qendërDurrësit.

Ngjarja po ndodh në lagjen Nr 5 të qytetit bregdetar ndërsa forca të zjarrfikeset dhe policia janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Ende nuk bëhet e ditur rreth shkaqeve dhe rrethanave të rënies së zjarrit.
Shtuar më 09/07/2020, ora 22:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori