Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
I biri vret politikanin në mes të Shkupit
Në Shkup ëhstë vrarë një ish politikan, nga lagja Cërniçe, njoftojnë burime policore. Sipas tyre, politikani në fjalë është vrarë nga djali i tij në ënyrë brutale duke u therë me thikë.

Ai është transferuar menjëherë në spitalin e qytetit në Shkup, por nuk u ka bë balë lëndimeve të mara dhe ka ndërruar jetë.

Burime policore kanë zbuluar edhe identitetin e vrasësit, respektivisht djalit të politikanit, i cili ka iniciale I.T., hkruan Gazeta Lajm.

Sipas informacioneve të para, I.T. vuann nga sëmundje serioze psiqike, dhe për këtë arsye disa herë ka qenë I shtrirë në spital. /lajmpress.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori