Vritet një person në Shkodër
Një vrasje ka ndodhur pak më parë në Dajç të Shkodrës. Mësohet se viktimë ka mbetur Ridvan Ramazani.

Ngjarja sapo ka ndodhur dhe pritet që në minutatvijim të zbardhen rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore në vendin e krimit.


Shtuar më 28/11/2020, ora 12:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori