E FUNDIT/ Vrasje misterioze në Durrës, gjendet pa jetë një grua
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës.

Burime nga policia bëjnë me dije se një grua është gjetur e vdekur në banesën e saj.

Policia bën me dije se viktima është gjetur në banesën e saj në lagjen nr. 16 në qytetin bregdetar.

Mësohet se kanë qënë fqinjët ato që e kanë gjetur viktimën pa jetë në banesë.

Mësohet nga policia se gruaja është identifikuar si shtetasja Floresha Shkurti, 83 vjece dhe sipas dyshimeve të para thuhet se ajo është vrarë. /albeu.com/Shtuar më 27/09/2018, ora 13:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori