Vrasje e dyfishtë në Rrëshen, vdes motër e vëlla
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mirditë pak minuta më parë.

Sipas informacioneve të para mësohet se nga përplasja me armë janë vrarë 2 persona, në zonën e njohur si Kodër Rreshen.

Dyshohet se personat që kanë humbur jetën janë motër e vëlla.

Megjithatë ende nuk dihen identitetet e tyre. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.

Viktimat raportohet se janë dërguar në morgun e spitalit të Rrëshenit. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2020, ora 20:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori