Vendosen tela me gjemba në parlament
Që nga nata e sotme janë marrë masat nga Qeveria për protestën e nesërme të opozitës. Mësohet se në parlament po vendosen tela me gjemba.

Opozita sonte ka vendosur që të djegë mandatet dhe nesër do të protestojnë për të kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama./albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 20:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori