Vendim suprizë, protestuesit nisen drejt Drejtorisë të Policisë
Po vazhdon protesta e partive opozitare në Tiranë ndërsa një vendim suprizë është marrë para pak minutash.

Mësohet se protestuesit po drejtohen drejt Drejtorisë së Policisë.

Mësohen se protesta devijoj pas thirrjes ë ish-deputetit demokrat Flamur Noka dhe arsyeja është për të kërkuar lirimin e protestuesëve që nuk u liruan nga gjykata.
Shtuar më 21/03/2019, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori