E FUNDIT/ Vëllai vret vëllain me çifte në Peqin
Peqini është tronditur mbrëmjen e sotme.

Sipas informacioneve paraprake, një person është vrarë me armë zjari.

Ngjarja sipas bë, ka ndodhur në fshatin Galush, ku aksidentalisht, vëllai ka vrarë vëllain.

Viktimë ka mbetur 21-vjeçari Qani Lleshi.

Aktualisht policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2019, ora 20:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori