Vdes një tjetër pacient, shkon në 18 numri i viktimave në vend
Ndërron jetë një tjetër pacient, viktima e 18 e koronavirusit në vend.

Këtë njoftim ka bërë sot Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 67 vjeccar i cili mjekohej në Infektiv.

“Ju informojmë se mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një pacient 67 vjecar nga Tirana, i konfirmuar me COVID-19.

Pacienti ishte i shtruar prej 13 ditësh në spitalin infektiv, prej 6 ditësh ishte i intubuar dhe në hemodializë që e kryente brenda spitalit Infektiv”- njoftoi sot Dr. Marjeta Dervishi nga
Shtuar më 04/04/2020, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori