Vajza kërcënon se do të hidhet nga tarraca në Tiranë
Pavarësisht se policia bashkiake dhe INUK kanë mbërritur në banesën e familjes Hoxha në Tiranë, shëmbja e saj ska nisur.

Shkak për këtë është rezistenca me dhunë e familjarëve të cilët nuk pranojnë të largohen nga ndërtesa dhe kërcënojnë me vetëflijim.

Vajza e familjes ka hipur në tarracën e banesës dhe kërcënon se do të hidhet.

Policia ka shturar dyshekun e shpëtimit rreth banesës Hoxha, ndërsa familjarët nuk pranojnë të dalin nga ndërtesa. /albeu.com/

Shtuar më 19/12/2017, ora 12:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori