U shkarkua nga KPK, gruaja e Fullanit nuk dorëzohet dhe bën kërkesën e re
Gjyqtarja Ariana Fullani ka depozituar në KPA kërkesën për pezullimin e shkarkimit të saj nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit.

KPA ka pranuar kërkesën e gjyqtares Fullani dhe ka vendosur ta shqyrtojë atë në një seancë të posaçme në datën 4 nëntor.
Shtuar më 16/10/2020, ora 17:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori