U dyshua për koronavirus, i riu shqiptar ndërron jetë rrugës për spital në Greqi
Një i ri shqiptar ka gjetur vdekjen rrugës për në spitalGreqi.

Mediat greke shkruanin se dyshohet se i riu kishtë simptoma të njëjta me koronavirusin.

Por mjekët grekë u shprehën se shqiptari humbi jetën për shkak të encefalitit dhe se nuk rezultoi të ishte i prekur nga virusi i rrezikshëm.
Shtuar më 28/02/2020, ora 17:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori