Tronditet qyteti, të shtëna me armë në Shkodër
shtëna me armë zjarri kanë tronditur pasditen e sotme qytetin verior të Shkodrës.

Të shtënat janë dëgjuar në zonën e njohur si Stacioni i Trenit.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është vënë në ndjekje të autorëve.

Nga të dhënat paraprake nuk raportohet për të lënduar.

Policia po heton për shkaqet e ngjarjes së rëndë dhe vënien para përgjegjësisë së autorëve që terrorizuan qytetin e Shkodrës pasditen e sotme.
Shtuar më 14/07/2020, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori