Tronditet Lezha, ndihen dy shpërthime të fuqishme
Mbrëmjen e sotme kanë ndodhur dy shpërthime në Lezhë, më konkretisht në zonat ishull Shëngjin dhe ishull Lezhë me vetëm një minutë diferencë nga njëra tjetra.

Shpërthimi i parë ndodhi rreth orës 19:40, ndërsa tjetri një minutë më vonë.

Policia e Lezhës është vënë në gjendje alarmi, por ende nuk ka detaje se çfarë ka ndodhur, pavarësisht se shpërthimet janë ndjerë në të gjithë zonën.
Shtuar më 19/01/2021, ora 20:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori