Tronditen pushuesit, plas arma në Shëngjin
Një ngjarje e rëndë e cila ka krijuar panik tek pushuesit ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shëngjin.

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afersi të Alkatrazit , në rrugën Lezhë-Shëngjin.

Sipas burimeve policore autorët janë ende të paidentifikuar të cilet kanë qëlluar me armë zjarri në ajër.

Policia ka thënë se nuk ka persona të lënduar dhe po heton për të gjetur autorët e kësaj ngjarjeje. /albeu.com/


Shtuar më 15/08/2020, ora 20:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori