Tragjike! Fëmija 9-vjeç bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë drejt spitalit
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belsh.

Sipas informacioneve të para mësohet se një fëmijë, i moshës rreth 9-vjecare ka rënë nga lartësia.


Dyshohet se i mituri ka pësuar dëmtime të mëdha në kokë, dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit. /albeu.com/

Shtuar më 22/01/2021, ora 17:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori