E FUNDIT/ Tragjedi në Tiranë, djali vret vajzën e pastaj dhe veten
Tirana është tronditur ditën e sotme nga një vrasje e dyfishtë.

Nga informacionet e para mësohet se një i ri ka qëlluar për vdekje një vajzë dhe më pas ka vrarë edhe veten.

Ngjarja ka ndodhurzonën e "Don Boskos" në Tiranë.

Policia ndodhet në vendngjarje ndërkohë pritet versioni zyrtar mbi ngjarjen.

Nga raportimet e para mësohet se vajza ka humbur jetën, ndërsa djali është dërguar në spital në gjendje kritike për jetën. /albeu.com/


Shtuar më 08/06/2018, ora 08:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori