E FUNDIT/ Tragjedi në Mat, makina përfundon në lumin Mat
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mat. Mësohet se një makinë në afërsi të Klosin në aksin Burrel-Bulqizë.

Nga raportimet e para bëhet me dije se brenda makinës tip Golf nuk dihet nëse ka njerëz brenda makinës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje ku po heton mbi shkaqet dhe pasojat e këtij askidenti të rëndë. /albeu.com/

Shtuar më 07/12/2017, ora 08:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori