E FUNDIT/ Tmerr në Lushnje, e reja hidhet nga kati i katërt i pallatit
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Lushnje.

Mësohet se një 27-vjeçare ka tentuar të vrasë veten duke u hedhur nga kati i katërt i një pallati.

Policia bën me dije se e reja është shtetasje Denisa Ziu dhe kurohej nga depresioni prej 10 vitesh.

Mësohet se ajo gjendet në spitalin e Lushnjes, mjeket bëjnë me dije se gjendja e saj shëndetësore është e rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2017, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori