Tiranë, autoambulanca përplas këmbësoren
Një aksident i rëndë është regjistruar paraditen e sotme në Tiranë ku një auto-ambulancë ka përplasur një këmbësore në zonën e "Unazës".

Gruaja mësohet të ketë ka marrë plagë në gjithë trupin dhe është transportuar në spital nga auto-ambulanca që e përplasi.

Vijon...
Shtuar më 16/06/2019, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori