Tërmeti i fuqishëm trondit Tiranën
Pëlqej
Tërmeti ka tronditur sërish Shqipërinë.

Vetëm pak minuta më parë Tirana është tronditur nga një tërmet i fortë i cili është ndjerë ndjeshëm.

Qytetarët kanë braktisur me shpejtesi zyrat dhe banesat.

Ende nuk dihet sa ka qenë intensiteti i lëkundjeve, por ka qenë i fortë.

Nga të dhënat e para është mësuar se tërmeti ka qenë 4.7 ballësh i gradës rihter.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Rrogozhinë në një thellësi prej 5 kilometrash. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori