Tërmeti shkund Tiranën
Një tërmet është ndjerë vetëm pak minuta më parë në Tiranë.

Nga të dhenat paraprake tërmeti ishte me magnitudë 3.7 me thellësi 10 km. Sipas IGJEUM epiqendra e tërmetit ishte 14 km larg Tiranës.

Tërmeti është regjistruar rreth orës 10:09 minuta dhe është ndjerë edhe në qytetin e Durrësit.

Ndërkohë duket se paniku i tërmeteve nuk po e le të qetë Shqipërinë që kur në 21 shtator ra një tërmet i fuqishëm me dëme të mëdha.
Shtuar më 17/11/2019, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori