Telefonatat e Ramës: "Bild" nxjerr 10 përgjime të reja
Gazeta gjermane "Bild" pritet të publikojë edhe dhjetë përgjime të tjera gjatë ditës së nesërme ku i përfshirë është edhe kryeministri Rama.

Një paralajmërim të tillë e bëri pak më parë edhe kryedemokrati Lulzim Basha teksa tha se pritej që nesër "Bild" të nxjerrë përgjime të tjera.

Nuk dihet natyra e përgjimeve, megjithatë mësohet se ndër to është edhe një telefonatë e kryeministrit Rama.

Dy ditë më parë, "Bild" nxorri 16 përgjime në lidhje me blerjen e votës në zgjedhjet e Dibrës, ku ishin përfshirë në mënyrë direkte deputetë, ministra dhe vetë kryeministri Rama. /albeu.com/

PERGJIMET E TRE DITEVE ME PARE
PERGJIMI 1


PERGJIMI 2


PERGJIMI 3


PERGJIMI 4


PERGJIMI 5


PERGJIMI 6


PERGJIMI 7


PERGJIMI 8PERGJIMI 9


PERGJIMI 10


PERGJIMI 11


PERGJIMI 12


PERGJIMI 13


PERGJIMI 14


PERGJIMI 15


PERGJIMI 16


Shtuar më 19/06/2019, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori