E FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri mes lokalit në Lezhe, ka të plagosur
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhurLezhe. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në një lokal në lagjen "Gurra" të qytetit.

Nga raportimet e para mësohet se një person është plagosur rëndë dhe është dërguar menjeherë në spital.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton më shumë mbi shkaqet. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2018, ora 12:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori