Të shtëna me armë në Tiranë, plagosen rëndë dy persona
Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në kryeqytet.

ABC News mëson se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Njazi Meka”, ku të shtënat me armë janë dëgjuar nga të gjithë banorët e zonës.

Nga informacionet paraprake mësohet se bëhet fjalë për një burrë dhe një grua të cilët kanë mbetur të plagosur. Ende nuk dihet identiteti i tyre, ndërkohë që bëhet me dije se policia ka mbërritur në vendngjarje.
Shtuar më 19/01/2020, ora 22:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori