Autobusi përplas taksinë, përfundon në oborrin e banesës (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në urën e Shkozës, ku një autobus është përplasur me një taksi.

Nga pamjet e mbërritura pranë Albeu.com shihet se taksia është drejtuar drejt oborrit të një banese.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./albeu.com

Shtuar më 21/01/2020, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori