Spitali Ushtarak blindohet nga forcat speciale
2 të plagosurit janë dërguar në spital ku po marrin kujdesin e nevojshëm.

Spitali i Traumës në Tiranë është blinduar në këto momente nga mbi 100 forca speciale të policisë.

Aty po kurohen 2 të plagosurit e atentatit të sotëm në Tiranë, Ervis Martinaj dhe Leart Hasa.

Trupi i viktima Rigers Gaxha është dërguar në morgun e spitalit.
Policia duket se i druhet hakmarrjes.


Shtuar më 04/10/2018, ora 23:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori