Numri më i ulët në dy muaj, sot vetëm një rast me koronavirus (VIDEO)
Ka shkuar në 949 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë orëve të fundit është konfirmuar vetëm 1 rast.

176 prej tyre janë aktivë, kryesisht Tiranë, Durës, Krujë dhe Shkodër.

vijon..
Shtuar më 19/05/2020, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori