Sniper preciz dhe armë moderne: Zbulohet baza e grupit kriminal nga Elbasani
foto ilustruese
Një arsenal armësh të sofistikuara u gjeten nga policia në Elbasan.

Arsenali i armëve u gjet në një magazinë, në Papër të Elbasanit, sipas “news 24”, më datë 1 korrik, pas një super aksioniforcave RENEA.

Armët dyshohet se i përkasin një grupi të strukturuar kriminal që vepron në këtë zonë, ndërsa ende nuk ka detaje nga ana e Policisë së Shtetit.
Shtuar më 09/07/2019, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori