Shtohet numri i të prekurve në vend, sa persona rezultuan pozitivë në orët e fundit (VIDEO)
Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar 14 raste të reja, përkatësisht, 10 raste në Tiranë, 2 raste në Shkodër, 1 në Krujë, 1 në Durrës.

Rastet e konfirmuara në 24 orët e fundit janë kontakte familjare te rasteve pozitive dhe disa raste të reja në proces hetimi. Pjesa më e madhe e të prekurve në 24 orët e fundit janë simptomatikë, me shenja klinike të Covid19.

Shtuar më 07/06/2020, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori