E FUNDIT/ Shqipëria tronditet nga tërmeti (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një tërmet ka tronditur Shqipërinë në orët e parë të ditës së sotme.

Mësohet se tërmeti ka pasur epiqëndrën në Elbasan me magnitutë 2.7 ballësh dhe thellësi 2 km.

Tërmeti është ndjerë në qytet dhe në zonat përreth tij por nuk ka dëme materiale apo njerëz të lënduar. /albeu.com/

Shtuar më 17/12/2017, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori