Shpërthim me eksploziv, tronditet Fushë-Kruja
Një shpërthim i fuqishëm eksplozivi ka tronditur mbrëmjen e djeshme lagjen "Hasan" në Fushë Krujë.

Sipas informacioneve të para, mësohet se lënda plasëse i ishte vendosur një makine të parkuar në oborrin e shtëpisë.

Makina është në pronësi të Afrim Çekut, i cili sipas policisë nuk është me precedent dhe raportohet të ketë konflikte.

Ndërkohë kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2019, ora 08:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori