E FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm tritoli në Shkodër
Pëlqej
Mbrëmjen e kaluar ka shpërthyer një makinë tip Benzlagjen Perash të Shkodrës.

Nga raportimet e para mësohet mjetit i është vendosur lëndë plasëse, gjë e cila ka shkaktuar dëme materiale në pjesën e parë të makinës.

Mësohet se ka qënë pronari i mjetit që e ka gjetur në mëngjës makinën të dëmtuar dhe ka njoftuar policinë.

Informacion Paraprak

Më datë 25.03.2018, në orët e para të mëngjesit në lagjenPerashShkodër, është dëmtuar me lëndë plasëse mjeti tip Benz me targa AA655MK, në pjesën e prapme të mjetit, në pronësi të shtetasit A. L., 40 vjeç banues në lagjen Perash, të cilën e ka patur të parkuar në rrugë.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave kësaj ngjarje, identifikimin dhe kapjen e autorit/eve. /albeu.com/

Shtuar më 25/03/2018, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori