Shpërthim i fuqishëm në Vlorë
Pëlqej
Një shpërthim me tritol ka ndodhur në Vlorë.

Nga raportimet e para mësohet se shpërthimi është bërë në një automjet të parkuar pranë stacionit të trenit në lagjen "24 maji".

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar dhe se si është situata por pritet njoftimi i policisë. /albeu.com/

Shtuar më 22/07/2018, ora 08:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori