Shpërthen lëndë plasese në oborrin e një 36 vjeçari në Durrës
Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e një banese, në Durrës.

Policia bën me dije se nga ky shpërthim nuk ka asnjë të lënduar dhe as deme materiale.

Informacion paraprak:

Më datë 02.11.2020, rreth orës 21:30, në lagjen nr.14, Durrës, në rrethimin e oborrit të shtëpisë së shtetasit S. H., 36 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël dyshohet lëndë plasëse, nga e cila nuk ka as të lënduar dhe as dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkruar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shtuar më 02/11/2020, ora 22:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori