Shkumë nga goja: Policit i bie të fikët gjatë përplasjes në Kamëz (VIDEO)
Ështe tensionuar situataKamëz teksa një polic i ka rënë të fikët nga përplasja me protesuesit .

Ai ka humbur vetëdijen teksa është ndihmuar nga protestuesit ku më pas e kanë nisur për në spital për ti dhënë ndihmën e shpejtë.

Kujtojme se diten e sotme gjate paradites ne kete shkolle ku jane vendosur materialet zgjedhore, ka pasur perplasje mes militanteve te PD dhe forcave te policise, per te penguar futjen e tyre ne qendren e KZAZ, dhe pak me heret eshte perdorur edhe spraj lotsjelles nga policia per te shperndare qytetaret te cilet arriten te hapin porten kryesore te shkolles.Shtuar më 19/06/2019, ora 10:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori