Shkon në 400 numri i të infektuarve me koronavirus në vend
Ka shkuar në 400 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Lajmin e ka dhënë Ministria e Shëndetësisë, teksa ka përditësuar të rejat lidhur me situatën më të fundit të koronavirusit në vend.

17 rastet e reja kanë dalë pas tamponëve të bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit.

Një ditë më parë numri i të prekurve në vend ishte 383 dhe numri i vikimave, 22.

Shtuar më 08/04/2020, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori