Shkon në 197 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri
Është rritur numri i të prekurve nga koronavirusiShqipëri.

Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë shënuar 11 raste të reja duke e cuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 197.

Deri tani zonat më të prekura deri më tani janë Tirana, Fieri dhe Durrësi.

Shtuar më 28/03/2020, ora 11:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori