Shkoi në spital me temperaturë të ulët, vdes e reja në Fier
Një 21 vjeçare në Fier ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta.

Mësohet see reja kishte shkuar në spital me temperaturë të ulët dhe pasi ka marrë mjekimet e nevojshme atje është larguar për në shtëpi.

Familjarët viktimës Xhulieta Xheka bëjnë me dije se ajo ka ndërruar jetë pasi ishte larguar nga spitali ku ishte trajtuar me serum dhe medikamente të tjera.


Shtuar më 14/02/2018, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori