Shkarkohet nga detyra nënkryetari i Bashkisë Tiranë
PDIU ka vendosur që të ndryshojë nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës.

Abaz Hado është hequr nga detyra me propozim të Idrizit dhe në vend të tij është emëruar Kozeta Nesiti, sërish nga PDIU.

Bëhet fjalë për Abaz Hadon, i cili ishte i propozuar nga PDIU.

Duket se vendimi i Idrizit për të hequr Hadon nga detyra vjen pasi Rama i shkriu praktikisht partinë duke u marrë deputetët e PDIU-së në PS.

Shtuar më 29/06/2018, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori