Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Shkarkohen nga detyra 2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist pas një debati me shefin e Policisë Rrugore Erjon Ahmeti.

Të shkarkuarit janë A.TH ish- shef i zyrës së aksidenteve në komisariatin e policisë rrugore, O.GJ ish- specialist i aksidenteve ne komisariatin e Qarkullimit rrugore dhe I.R ish- shef i linjës interurbane në komisariatin e Tiranës.Shtuar më 23/10/2019, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori