Sërish numër i lartë infeksionesh në vend (VIDEO)
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 154 persona.

Ndërkohë, pesë pacientë kanë humbur betejën me COVID në 24 orë, duke e çuar kështu numrin e viktimave që nga fillimi i pandemisë në 259.

Në spitalin Infektiv dhe “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 160 pacientë të konfirmuar pozitivë me COVID-19, 13 në terapi intensive nga të cilët 4 pacientë janë të intubuar.
Shtuar më 25/08/2020, ora 16:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori