Sërish numër i lartë i infeksioneve në vend
Gjatë 24 orëve të fundit, ministria ka konfirmuar me koronavirus 69 persona.

Kujtojmë se një ditë më parë në vendin tonë u preken 64 persona.

Ministria bën thirrje për respektimdistancës dhe kujdeshigjenës.

vijon...
Shtuar më 30/06/2020, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori