Sekuestrohet drogë dhe 4 telefona në burgun e Korçës
Pas një kontrolli të realizuar në burgun e Korçës, policia ka arritur të gjejë 22 doza kanabis dhe 4 tekefona te fshehura ne pajisjet elektoroshtepiake.

Lënda narkotike u zbulua falë një kontrolli ekografike në stomak të të dënuarit B.L.

I dënuari gjendej me lejë, e me tu kthyer në burg kishte transportuar 22 doza duke të plastifikuara duke i gëlltitur.

vijon...
Shtuar më 19/05/2019, ora 10:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori