Sapo kishte dalë nga burgu, xhaxha e nip qëllohen me breshëri në Vlorë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Vlorë.

Burime për mediat bëjnë me dije se një i ri dhe një burrë rreth 50-vjeç janë qëlluar mbëmjen e sotme në Vlorë.

Mësohet se xhaxha e nip janë qëlluar me breshëri nga një makinë.

Burimet bëjnë me dije se dy shtetasit e lënduar janë Roland Cepaj dhe Niko Capaj.

“Dëgjova breshërinë, ka qëlluar me kallashnikov, e pashë që atje, brenda makinës qëlloi, ndërsa dy të plagosurit po dilnin nga lokali.

Niku kishte 3-4 ditë që kishte dalë nga burgu, Rolandi ishte 28-vjeç”, tha dëshmitari.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të mbledhur prova që do të çojnë në zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2020, ora 19:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori